תקנון

תנאי שימוש באתר “5959 אסקייפ רום”

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  1. אתר “5959 אסקייפ רום” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“5959 אסקייפ רום חדרי בריחה בירושלים”) ייצוגי עבור “5959 אסקייפ רום” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
  2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 2. מדיניות אספקת שירות

  1. אנו שואפים להבטיח שכל חוויות חדרי הבריחה שלנו יסופקו בזמן ובצורה מקצועית. ניתן לבצע הזמנות דרך האתר שלנו, והלקוחות יקבלו אישור בדוא”ל עם כל הפרטים הנדרשים. במקרה של שינויים או ביטולים, אנא הודיעו לנו לפחות 24 שעות מראש. אם הביטול יתבצע פחות מ-24 שעות לפני מועד ההזמנה, הפיקדון ששולם לא יוחזר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות או לבטל הזמנות בשל נסיבות בלתי צפויות, ובמקרים כאלה יינתן ללקוחות תאריך חלופי או החזר מלא.

 3. הגבלת גיל

  1. בעת ביצוע הזמנה לחדר בריחה, ייתכן שתתבקשו לשלם פיקדון. פיקדון זה ישמש כחלק מהתשלום הכולל שלכם בעת ההגעה לעסק שלנו. שימו לב שאם אתם מבצעים הזמנה דרך האתר שלנו, עליכם להיות בני 18 ומעלה.
  2. לילדים מתחת לגיל 13 ניתן לשחק בחדרי בריחה בליווי מבוגר בלבד.
 4. קניין רוחני

  1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “5959 אסקייפ רום” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “5959 אסקייפ רום”.
  2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 5. תוכן האתר

  1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “5959 אסקייפ רום” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 6. מדיניות פרטיות

  1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “5959 אסקייפ רום”.
  3. איננו משתפים מידע אישי עם צדדים שלישיים, והנתונים האישיים שנאספים באתר שלנו אינם נמכרים לגורמים חיצוניים.
 7. גילוי נאות

  1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 8. פרטים אודות אחריות בית העסק

  1. עסק חדרי הבריחה שלנו לוקח אחריות מלאה על מתן חוויה בטוחה ומהנה לכל המשתתפים. אנו מבטיחים שכל הציוד והמכשירים נבדקים ומתוחזקים באופן שוטף כדי לעמוד בתקני הבטיחות. במקרה של בעיות או תאונות במהלך החוויה, הצוות שלנו מאומן להגיב במהירות וביעילות. עם זאת, גם המשתתפים אחראים לפעול על פי הכללים וההנחיות הניתנים לפני ובמהלך הפעילות כדי להבטיח את בטיחותם ובטיחות האחרים. העסק אינו נושא באחריות לפציעות או נזקים הנובעים מהתנהגות פזיזה או אי-ציות של המשתתפים.
 9. איזור שיפוט

  1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.